Догляд за літніми та престарілими хворими поза лікарнею

З кожним днем ми стаємо ближчими до своєї старості на один день. Однак приходить вона непомітно і приносить із собою багато неприємностей зі здоров’ям.

Ми стикаємося з людьми похилого віку, які потребують щоденного догляду, і пам’ятаємо, що самі станемо такими ж. Наші дорогі бабусі та дідусі, мами та тата, які носили нас на руках, тепер самі потребують особливого відношення.

Коли потрібен догляд за літньою людиною

Старість приготувала людям чимало неприємних сюрпризів зі здоров’ям. Так, люди похилого віку більш схильні до таких захворювань, як інфаркт і інсульт (понад 95% випадків у людей старших 50 років). Велика небезпека отримати травму у вигляді перелому кістки, а особливо поширений у людей похилого віку перелом шийки стегна (90% подібних травм припадає на людей віком понад 65 років).

У будь-якому випадку після травми, хвороби або операції літня людина проходить тривалий період відновлення і тому потребує особливого догляду.

Хто забезпечить догляд за старим родичем

Коли потрібен догляд за людиною похилого віку – літнім родичем, виникає питання: хто це робитиме? Головний критерій, який визначатиме де саме буде проходити відновлення, – вдома чи в стаціонарі – це тяжкість хвороби. Якщо літньому хворому потрібна лише допомога в гігієні та інших побутових дрібницях, то можна:

  • організувати чергування серед родичів;
  • запросити доглядальницю;
  • завернутися за допомогою до пансіонату по догляду за людьми похилого віку.

Літня жінка лежить на ліжку

Якщо через тяжкість хвороби літній людині показаний професійний сестринський догляд, то бажано зупинити свій вибір на стаціонарі: пансіонаті чи лікарні (якщо потрібне ще й лікування).

Основним правилом догляду за людиною похилого віку має бути сумлінність. Нас усіх чекає старість, і не варто забувати про те, що і нам колись може знадобитися гарний догляд.

При виборі доглядальниці обов’язково проведіть співбесіду та зателефонуйте попередньому роботодавцю. Обираючи приватний пансіонат для престарілих, переконайтеся, що він працює легально і є всі документи для ведення його діяльності. Також поспілкуйтеся з персоналом та огляньте всі умови проживання особисто.

Догляд за літніми у пансіонаті Life-House

щаслива літня пара в приватному будинку для людей похилого віку

Якщо через стан здоров’я та за рекомендаціями лікаря ваш літній родич потребує сестринського догляду та виконання медичних розпоряджень, то в пансіонаті йому зможе допомогти в цьому кваліфікований персонал, який використовує спеціалізоване обладнання. Цілодобово у нас чергують медичні сестри та доглядальниці.

Не варто забувати, наскільки важливий професійний догляд за людьми похилого віку, особливо якщо вони прикуті до ліжка. При неправильному догляді за лежачим хворим можуть розвинутись досить складні ускладнення, такі як пролежні, пневмонія, закупорка судин тощо. Тому найкращий догляд за лежачою людиною похилого віку – це професійний.

У приватному пансіонаті Life-House ви зможете забезпечити найкращий догляд за людиною похилого віку поза лікарнею.

Телефонуйте та приїжджайте до нас.

Залишити коментар: