Інтерв’ю постояльців Life-House на фестивалі археології у Великій Британії

Хочемо з радістю розповісти вам про те, що цього літа декілька наших літніх постоялиць мали унікальну можливість взяти участь у Фестивалі археології, який проходив з 16 по 31 липня у Великій Британії.

Одна з подій цього фестивалю була присвячена спадщині України. Її мета – познайомити людей по цілому світі з українськими традиціями, казками, дитячими спогадами із життя літніх українців. Послухати історії про те, яким було життя дітей та молоді кілька десятків років тому, – це можливість почути щось унікальне. Такі спогади становлять велику цінність сучасному поколінню, адже за цей час так сильно змінилося наше життя.

У пам’яті людей похилого віку зберігається невичерпна кількість різних історій про їхнє дитинство, юність і життя в цілому. Ціль проекту – поділитися цінною культурною та соціальною історією українських сімей з різними людьми.

Цей проект виник завдяки Благодійному фонду Northern Heartlands. Його основна мета – освятити події з 1930 по 1980 роки, приділивши увагу традиціям народів, їхнім звичаям, національній кухні. Одна з віртуальних експозицій називалася Спадщина України (Heritage Ukraine). Саме на ній були представлені яскраві спогади із життя наших постоялиць.

одна із постоялиц пансіонату Life-House дає інтерв'ю для фестивалю археології у Великій Британії

Звісно, ​​ніхто з них не був присутній на експозиції особисто. Інтерв’ю було записано заздалегідь в одному з наших пансіонатів. Кожна така історія унікальна. Їхній аудіозапис був транскрибований в текст і перекладений англійською мовою. Завдяки цьому багато людей по всьому світу зможуть уявити і разом із нашими оповідачками пережити події з їхнього життя.

Хочемо познайомити наших читачів із одним із цих інтерв’ю. Його дає Лідія Олексіївна, яка проживає в пансіонаті Life-House «Крутогірна». Її історія сповнена цікавих спогадів про дитинство, юність, трудову діяльність. Ми зможемо разом дізнатися, як вона познайомилася зі своїм чоловіком. Також вона поділиться своєю думкою на споконвічне запитання: коли ж молоді жилося краще – зараз чи раніше?

Залишити коментар: