Медичне перевезення хворих людей похилого віку

Літня людина, яку виписали з лікарні після перелому або операції, скоріш за все потребуватиме тривалого спеціалізованого догляду. Родина такої особи прийме рішення, де буде краще пройти реабілітаційний процес: вдома чи у пансіонаті. Однак першим нагальним питанням, яке постає у цій ситуації, є питання про те, як здійснити перевезення хворого з лікарні додому або в пансіонат.

Таке транспортування необхідно здійснювати спеціальним транспортом у супроводі санітарної або медичної бригади. Фахівці мають безпечно перевести людину від ліжка до ліжка. На даний момент у Києві існує чимала кількість компаній, які надають послуги з перевезення хворих з дому до лікарні або навпаки.

Обираючи перевізника, треба звернути увагу на надійність і комфортабельність автомобіля для медичного перевезення хворих, а також на наявність медичної бригади для супроводу. Транспорт має відповідати всім санітарно-гігієнічним нормам. Він має містити чисту постіль для пацієнта. Температурний режим в середині має бути стабільним (+24 С), особливо в холодну або навпаки у спекотну погоду.

бригада, яка супроводжує перевезення лежачих хворих

Іншими словами, перевезення лежачих хворих необхідно здійснювати виключно в медичних автомобілях, оснащених усім необхідним для безпечного транспортування хворого у супроводі медперсоналу.

Якщо ви потребуєте транспортування хворої людини в межах Києва або по всій Україні, зверніть увагу на перевірених перевізників з гарною репутацією, як-от med.avto-zakaz.com.ua.

медпрацівник біля автомобіля для перевезення

Незалежно від того, який реабілітаційний догляд після лікарні був обраний для вашої рідної людини: дома в затишному колі близьких або під професійним наглядом кваліфікованих фахівців у пансіонаті, в першу чергу важливо забезпечити комфортабельне перевезення з лікарні! Це важливий крок до успішного одужання!

Залишити коментар: