Медичний партнер пансіонату Life-House - клініка «Добробут»

Літня особа, яка стає постояльцем нашого приватного будинку для людей похилого віку, отримуватиме не тільки якісні послуги з догляду, а й медичне обслуговування. Якісний медичний супровід пансіонату Life-House надає клініка «Добробут».

Якщо виникає потреба, постоялець пансіонату може пройти діагностику, отримати консультацію фахівців різних профілів і необхідне лікування.

Які послуги пропонує клініка

Медичний заклад працює за різними напрямками:

 1. ортопедія, травматологія;
 2. проктологія;
 3. психотерапія;
 4. отоларингологія;
 5. гастроентерологія;
 6. пульмонологія;
 7. дерматологія;
 8. урологія.

І це тільки основний, але далеко не повний перелік. Кількість послуг, які можна отримати в клініці, величезна. Одним з передових напрямів є терапія хвороб органів дихання, шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчного міхура, серцево-судинної та сечостатевої систем.

Для встановлення правильного діагнозу клініка надає можливість пройти необхідну діагностику:

 1. УЗД,
 2. МРТ,
 3. КТ,
 4. ендоскопію,
 5. відеогастродуоденоскопію (ВГДС),
 6. рентген тощо.

А також велику кількість додаткових лабораторних досліджень.

Завдяки медичному партнеру гість пансіонату Life-House може розраховувати на своєчасний приїзд висококваліфікованої бригади невідкладної допомоги у випадку екстрених ситуацій.

представники клініки добробут
Медичні послуги надаються за додаткову плату, відповідно до прейскуранту медичного центру.

Переваги співпраці з клінікою для пацієнтів пансіонату

За допомогою якісного медичного обслуговування можна не тільки контролювати стан здоров’я, а й вилікувати багато захворювань. Можлива зупинка розвитку і прогресування тих патологій, які пов’язані зі старінням організму і накопиченими за життя проблемами зі здоров’ям: гіпертензія, хвороби серцево-судинної системи, Паркінсона, Альцгеймера тощо.

Основними перевагами співпраці пансіонату з клінікою є:

 1. якісне обслуговування;
 2. 100% точність діагнозу;
 3. грамотний підхід до кожного пацієнта;
 4. результативність лікування.

Лікарі клініки додають кожному пацієнту впевненості у тому, що його здоров’я під контролем, з ним нічого поганого не станеться і результат лікування буде позитивним. Для літніх людей, які живуть у пансіоні, впевненість у тому, що є лікарі, які про них подбають і допоможуть під час хвороби, дуже важлива. Така думка вже сама по собі позитивно впливає на здоров’я і психологічний стан.

Залишити коментар: