Приватна доглядальниця, агентство або пансіонат для літніх людей в Києві

Внимательная сиделка оказывает заботу пожилой женщине

Непрості ситуації вимагають розважливого підходу

Життя сучасної людини досить бурхливе і повне несподіваних сюрпризів. На жаль, не всі з них є приємними. Наприклад, може статися так, що близька людина потребуватиме додаткового догляду, який не в стані забезпечити члени її родини. Це може бути результатом пережитої травми, хвороби або операції, а іноді наслідком похилого віку. Що робити в такій ситуації? Як забезпечити близький людині необхідний додатковий догляд? Давайте розглянемо можливі форми вирішення питання. Поговоримо про плюси і мінуси, а також розповімо про те, що може запропонувати компанія Life-House. Отже, проаналізуймо доступні варіанти в сучасній сфері послуг по догляду за літньою людиною.

Агентство доглядальниць

На цей час у Києві існує кілька спеціалізованих агентств, які пропонують послуги доглядальниці. Агентства доглядальниць готові запропонувати наступні варіанти догляду за людиною:

  • доглядальниця на дому, яка приходить у визначенні години;
  • доглядальниця на дому з проживанням;
  • доглядальниця в лікарню.

Перевагою співпраці з агентствами є більша впевненість в надійності персоналу, ніж у випадку співпраці з приватною особою. Адже агентства дбають про власну репутацію і тому серйозно підходять до питання підбору кадрів.

Ціни агентств доглядальниць у Києві

На момент написання статті середні ціни на послуги такого роду організацій були наступними:
Подобово: від 500-600 грн.
Місячна оплата: від 8000 грн.

Доглядальниця — приватна особа

Крім спеціалізованих агентств послуги догляду за літньою або хворою людиною надають приватні доглядальниці. Тому за наявності бажання можна знайти людину, з якою будете співпрацювати без посередника. Яка ціна на послуги приватних доглядальниць? Зрозуміло, що тут вже все дуже індивідуально і Ви зможете обговорити ціну безпосередньо з самої доглядальницею. Але для того, щоб мати приблизне уявлення про очікуваний рівень оплати, можна проаналізувати сотні розміщених на спеціалізованих ресурсах резюме. Один з найпопулярніших в Україні сайтів для пошуку роботи rabota.ua надає наступну статистику. Середній очікуваний рівень оплати становить 10400 грн/міс.
Недоліком цього варіанту турботи про близьку людину є необхідність уважніше підходити до вибору працівника, оскільки Ви впустите його у свій дім і довірите йому свою рідну людину.

Спеціалізована установа для догляду за людьми похилого віку

Приємно усвідомлювати, що останніми роками в нашій країні стали з’являтися сучасні пансіонати по догляду за людьми похилого віку. Це абсолютно новий підхід до питання, який разюче відрізняється від того, що ми звикли бачити в будинках для людей похилого віку радянського зразка. Якщо говорити про пансіонати Life-House, це по суті елітні будинки для людей похилого віку, в яких є все необхідне для життя. Звернувшись до нас, Ви отримаєте набагато більше, ніж послуги, які надають приватні доглядальниці або агентства. Про Вашу близьку людину дбатиме перевірений персонал, до вибору якого ми ставимося серйозно. До того ж Ви отримаєте цілу низку додаткових приємних бонусів. Наприклад, за станом людини буде стежити не тільки доглядальниця, а й кваліфікована медсестра. Ми готуємо поживну їжу і годуємо наших постояльців. Ми забезпечуємо цілий комплекс інших заходів, спрямованих на комфорт і добробут людей похилого віку. Номери нашого пансіонату добре обладнані і затишні. Скориставшись послугами наших пансіонатів, Вам не доведеться впускати у свій дім незнайому людину.

турботлива доглядальниця у пансіонаті life-house

Яка ж ціна на послуги пансіонатів Life-House?

З огляду на те, що ми обговорили раніше, вартість наших послуг приємно дивує. Ви можете ознайомитися з поточними тарифами на нашій сторінці цін.

Висновки

Отже давайте підведемо підсумки і порівняємо доступні варіанти догляду за літньою людиною, список послуг, що надаються, та ціни.

Критерії оцінки і виборуПриватна особаАгентствоПансіонат для літніх людей
ПеревагиПряма співпраця без посередника; можливість більш гнучко обговорити формат роботи.Персонал пройшов відбір і несе відповідальність не тільки перед Вами, а й перед агентством, на яке працює.Ви співпрацюєте з перевіреним персоналом. Крім стандартних послуг догляду Ви отримуєте по суті будинок для життя Вашої близької людини.
НедолікиВи впускаєте в свій дім людину, за яку не ручається жодна організація.
Послуги, що надаютьсяДоглядальниця на дому, яка приходить у визначений час;
Доглядальниця на дому з проживанням;
Доглядальниця в лікарню.
Доглядальниця на дому, яка приходить у визначений час;
Доглядальниця на дому з проживанням;
Доглядальниця в лікарню.
Комплексні послуги доглядальниці;
Контроль стану медсестрою;
Турбота про всі необхідні потреби людини;
Комфортні номери.
Ціна послугЦіни можуть бути дуже різними.
Середньо-очікуваний рівень оплати по Україні: 10400 грн. / місяць.
Подобово: від 500-600 грн.
В місяць: від 8000 грн.
В місяць: від 8000 грн.

Обмежений пакет послуг або «Все включено»

Говорячи про можливі варіанти піклування про улюблену рідну людину, особливим чином хочеться звернути увагу на різницю в наявних послугах. Робота представника агентства або приватної доглядальниці може бути обмежена чітким часовим проміжком і переліком функцій, які будуть виконуватися. Наприклад, в обов’язки найнятого працівника не завжди буде входити медичний контроль стану людини, турбота про чистоту приміщення, в якому вона проживає, покупка продуктів харчування та приготування їжі. До того ж, в деяких випадках Ви окрім оплати праці будете мати додаткові витрати на їжу та проживання доглядальниці.

На противагу вищезгаданому постояльці пансіонатів Life-House отримують широкий пакет послуг, за яким Вашій близькій людині надається комплексний догляд і турбота. Зрозуміло, кожну ситуацію потрібно розглядати окремо і на вибір варіанта турботи про близьку людину може впливати ціла низка чинників. У кожному конкретному випадку потрібно вирішити, що буде найкращим для людини, яка потребує опіки, і членів її родини. Скажімо одне: звернувшись до пансіонату Life-House, Ви отримаєте хороший сервіс за доступною ціною!

Залишити коментар: