Спілкування — головна перевага пансіонату для літніх людей

Однією з позитивних сторін проведення старості в будинку для літніх людей є спілкування. Можна сказати, що це одна з найважливіших причин, чому люди самі бажають потрапити до зазначеної установи.

Одна моя добра знайома розповідала про людей похилого віку з її рідного села, в якому є державний будинок пристарілих. Цікаво, що самотні літні жителі цього села, які ще мають добре здоров’я і влітку займаються господарством, на час зими зачиняють свої хати і самостійно (!) поселяються в будинок для пристарілих, щоб там перезимувати 🙂

І правда, ми істоти соціальні, і без спілкування нам жити важко, сумно і тоскно. А в наш час люди похилого віку дуже надовго залишаються на самоті поки діти перебувають на роботі, їздять у відрядження або взагалі їдуть в інше місто жити і працювати назавжди. Наші бабусі по дев’ять місяців сидять одиноко в своїх хатинках, чекаючи літа, коли приїдуть внучата на канікули. І якщо раніше про будинки для людей похилого віку ніхто не заїкався через відсутність в них належних умов і асоціації з хоспісом … Але вже є нове покоління приватних будинків пристарілих, які пропонують свої послуги на рівні пансіонату, санаторію або навіть готелю, тільки для літніх. У наш час немає нічого поганого виїхати пожити в будинок для людей похилого віку, це нібито поїхати на відпочинок в санаторій “за інтересами” — для людей похилого віку.

група людей грає в настільні ігри

Не нехтуйте можливістю доставити радість своїм рідним. Забезпечте своїй рідній людині на схилі її життя кращі умови проживання. Вона буде оточена турботою і своєчасною допомогою. І найголовніше — буде жити не на самоті. Розкажіть літній людині про всі переваги будинку пристарілих, покажіть фотографії та відео огляди. Запропонуйте з’їздити туди “відпочити” на короткий час. І побачите, через пару тижнів повертатися назад в свою самотню оселю Ваш старенький не захоче. Головне — вибирайте найкраще!

Залишити коментар: