Забезпечення заходів із запобігання поширенню COVID-19

Результати перевірки представниками державної служби

Від початку епідемії коронавірусу в нашій країні ми вжили всіх необхідних заходів, щоб убезпечити наших дорогих постояльців і дотримуватися карантинних вимог держави. Не так давно, у червні місяці, до нашого закладу на вулиці Крутогірній завітали представники Департаменту реалізації національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Вони здійснили цільовий моніторинговий візит з метою перевірки дотримання усіх санітаро-епідеміологічних вимог під час карантину.

Ось деякі результати перевірки:

  1. Серед персоналу пансіонату та його мешканців не було виявлено осіб з ознаками гострої респіраторної хвороби та підвищеною температурою.
  2. Під час візиту представники Департаменту мали можливість поспілкуватися безпосередньо з постояльцями закладу. Якихось скарг на неналежність умов, догляду та поводження не надійшло.
  3. У закладі запроваджено масковий режим.
  4. Обмежено вхід сторонніх осіб.
  5. Пакунки, які передаються мешканцям, проходять попередню дезінфекцію на 1-му поверсі.
  6. Тричі на день здійснюється дезінфекція кімнат та місць загального користування.
  7. Керівництво закладу піклується про наявність достатнього запасу медичних масок, рукавичок та дезінфікуючих засобів.
  8. На вхідній зоні закладу встановлено стіл з необхідними засобами індивідуального захисту: дезінфектори для оброблення рук, гігієнічні серветки, рукавички, бахіли.
  9. Було оглянуто роботу харчоблоку. Приготування та роздача їжі ведеться із дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог.

Разом з тим, нам вказали на деякі недоліки, над якими ми одразу почали працювати, що сприяє вдосконаленню умов перебування у наших пансіонатах.

Приємно розуміти, що наші літні мешканці можуть почувати себе комфортно у ці буремні часи. Забезпечення добробуту і безпеки життя постояльців — є головними пріоритетами у роботі закладів мережі Life-House!

Залишити коментар: