Зустріч поколінь в приватному пансіонаті

Учора в нашому пансіонаті Life-House відбувся спільний з приватною школою Midgard School захід — “зустріч поколінь”.

З різними смаколиками, іграми та безліччю питань старшокласники прийшли в гості до людей похилого віку. Учні школи привезли відмінний настрій і нові емоції для наших постояльців.

Обидва покоління були натхнені розмовами, молодь ставила питання, а старше покоління із задоволенням розповідало про свій досвід.

Зустріч була зворушливою. Були посмішки та сльози, щирі розмови, хвилюючі спогади і цінні життєві поради.

Life-House вдячні Midgard School за виявлену ініціативу. За те, що прищеплюють своїм учням необхідні в житті якості. За те, що вчать нове покоління шанувати людей похилого віку і піклуватися про них!

Midgard у гостях Life-House

Кажуть, що між молоддю та старшим поколінням існує прірва.Ми руйнуємо стереотипи…Зі смаколиками, іграми та безліччю запитань учні старшої школи Midgard завітали в гості до Пансіонат для літніх людей Life-HouseЗворушлива зустріч – були посмішки і сльози, щирі бесіди, спогади, що хвилюють серце та цінні життєві поради. Приємно вразила гостиність персоналу та жителів «Life House», їх відкритість до діалогу, бажання ділитись своїм досвідом з дітьми.Ця зустіч сколихнула наші емоції, які вирують і досі. Стало зрозумілим, що такі заходи дуже потрібно проводити й надалі.

Опубліковано Midgard School Пʼятниця, 26 квітня 2019 р.

Залишити коментар: