Центр реабілітації та відновлення після інсульту у Києві
Центр реабілітації та відновлення після інсульту у Києві
Сучасні та доказові методи реабілітації
Сучасні та доказові методи реабілітації
Команда професійних реабілітологів
Команда професійних реабілітологів
Life-House фото 1

Реабілітаційний центр після інсульту в Києві Life-House

Комплексна нейрореабілітація допомагає набути до 98% навичок, втрачених після ураження інсультом. Центр реабілітації після інсульту Life-House пропонує ефективні індивідуальні програми різної інтенсивності для максимального відновлення. Наші пацієнти отримують:

 • постійне перебування у стаціонарі в комфортних умовах;
 • можливість відвідування центру для проходження процедур, отримання консультацій, тощо;
 • послуги висококваліфікованого та чуйного медперсоналу; 
 • гарантію застосування визнаних світових лікувальних та реабілітаційних практик;
 • доступ до сучасної матеріально-технічної бази;
 • супровід лікарів в післяреабілітаційний період.

Отримайте консультацію за номером:
+38 (067) 103-11-33

Персонал клініки з реабілітації після інсульту

Інсульт – захворювання, яке проявляється гострим порушенням мозкового кровообігу. Розрізняють ішемічний (закупорка судини тромбом) і геморагічний (розрив судини). Незалежно від типу, в 60% випадків діагноз призводить до інвалідизації і порушення основних функцій людського організму.

Отже, повне відновлення після інсульту вимагає комплексного підходу із залученням мультидисциплінарної лікарської команди.

Рекомендовано проходити реабілітацію в спеціальних медзакладах, де практикуються сучасні методики і техніки, спрямовані на відновлення рухових, мовних, когнітивних та інших функцій.

Реабілітація після інсульту в Києві запропонована обмеженою кількістю клінік, пансіонатів та так званими санаторіями після інсульту. Однак лише у спеціалізованих медичних центрах можна отримати максимальний результат від реабілітації. Life-House є спеціалізованим реабілітаційним центром. У своїй роботі ми використовуємо міжнародні розробки і практики. Лікарі та медперсонал мають високу кваліфікацію і профільні навички, що допомагає нашим пацієнтам ефективно лікуватися і повертатися до звичного життя.

Наскільки важлива реабілітація після інсульту?

Комплекс заходів спрямований на відродження втрачених функцій, усунення набутих порушень і дефектів різних систем організму, соціологічну і психологічну реадаптацію людини.

Найбільш поширені порушення, що вимагають корекції:

 • рухові дисфункції: атаксія, плегії після парезів, неможливість самостійно ходити, сідати, відсутність координації;
 • порушення мови, що виникають внаслідок пошкодження кори головного мозку, – афазія, дисфагія – порушення ковтання, дизартрія – втрата здатності нормально вимовляти звуки і т.д .;
 • часткова або повна втрата соціальних, побутових, трудових навичок.

Для повернення організму в початковий стан потрібен чималий відрізок часу (не менше півроку), застосування комбінованої фізичної, психологічної/психічної, медикаментозної терапій.

Найбільш складною є реабілітація після інсульту лежачих хворих. Полягає в постійній необхідності позиціонування хворого, профілактики контрактур і пролежнів. Це пояснюється станом здоров’я людини в даний період, необхідністю постійного догляду, занять.

У побутових умовах всі вимоги виконати вкрай складно, оскільки, звичайна людина не володіє професійними навичками, потреба в яких виникає. Також родичі хворого найчастіше не здатні організувати наявність спеціального обладнання для виконання вправ. Це абсолютно нормально, адже будинок або квартира не пристосовані для подібних заходів, а кожен з нас не є медиком.

Для того, щоб відновлення проходило ефективно і коректно, слід звернутися в наш Центр. Life-House працює з хворими, які перебувають на різних стадіях одужання.

У нашому Центрі доступна амбулаторна і стаціонарна реабілітація. Команда медичних працівників забезпечить цілодобовий догляд за хворим, суворо виконуючи приписи лікарів і здійснюючи весь комплекс процедур і маніпуляцій.

Важливо розпочати терапію в ранній період після настання хвороби. Для кожного дані рамки індивідуальні і корелюються поточним станом пацієнта.

Чи можливе повне відновлення після інсульту?

Одужання відбувається поступово. Під час кожного етапу здійснюється адаптація організму до нових умов, відпрацьовуються окремі навички та вміння.

Розрізняють такі етапи післяінсультного відновлення:

 • гострий – перші 3-4 тижні після настання хвороби. Проводиться виключно стаціонарно через необхідність постійного моніторингу стану пацієнта;
 • відновний ранній – до 6 місяців. Передбачає активну участь спеціалістів: фізичних терапевтів, неврологів, логопедів, психологів, ерготерапевтів і т.д. Тому оптимальний варіант – перебування хворого в реабілітаційному центрі. У нас в штаті працюють всі необхідні фахівці, що дозволяє нашим пацієнтам йти до одужання правильно, без втрати часу і можливостей;
 • відновний пізній – 6-12 місяців. Залежно від самопочуття пацієнта, та прогресу, що досягається під час реабілітації, може проводитися амбулаторно або в стаціонарі спеціалізованого центру;
 • віддалений – настає після 12 місяців. Потребує корегування програми з боку лікарів. Може проводитися в домашніх умовах, амбулаторно або стаціонарно (залежить від поточного стану здоров’я і бажання людини).

Позбутися наслідків інсульту досить складно, адже він часто призводить до інвалідизації. Повне одужання настає у меншості пацієнтів, і вимагає тривалого періоду, а також зусиль з боку самого хворого, його оточення і лікарів.

У разі рецидиву, відновлення після другого інсульту протікає складніше і, в переважній більшості, відбувається в стаціонарному режимі під чуйним наглядом лікарів і медичного персоналу.

кращий центр реабілітації після інсульту в Києві

Медична реабілітація після інсульту в Києві

Йдеться про використання інноваційних, доказових методів фізичної, психологічної реабілітації в симбіозі з лікарською терапією. Така комбінація є не тільки найефективнішою, але і, найчастіше, обов’язковою. Наприклад, профілактика виникнення повторного епізоду, відновлення судин після інсульту, відбувається тільки із застосуванням медикаментів, які зміцнюють стінки, стабілізують метаболізм, кровотік, корегують артеріальний тиск і т.д.

Програма розробляється окремо для кожного пацієнта, виходячи з анамнезу, наявності супутніх захворювань, поточних показників життєдіяльності, результатів інструментальної, функціональної, лабораторної діагностики. Саме такий професійний підхід сприяє якнайшвидшому одужанню. Санаторії для реабілітації після інсульту та інші рекреаційні заклади такого типу, на жаль, менш ефективні та можуть не дати бажаного результату.

Після надходження в стаціонар нейрореабілітаційного центру Лайф Хаус Ви отримуєте:

 • консультацію лікаря-невролога, лікаря ФРМ;
 • індивідуальну програму відновлення, складену мультидисциплінарною лікарською командою;
 • заняття з фізичними терапевтами, ерготерапевтами, логопедами з використанням спеціального обладнання і пристосувань;
 • цілодобовий догляд і проживання в комфортних умовах. Чітке дотримання графіку занять, харчування, а також дієти, прийому ліків, проведення додаткових процедур.

Про те, як відбувається лікування в реабілітаційному центрі Life-House, дивіться в цьому відеоролику.

Послуги Центру нейрореабілітації після інсульту

 

фізичний терапевт допомогає у відновленні рухливості ніг
Відновлення рухової активності.
Парези та паралічі кінцівок є найпоширенішими наслідками глобальних проблем з судинами. Регулярне повторювання вправ в поєднанні з масажними процедурами поліпшує силу і координацію м’язів у людей після інсульту. Послуги центру є дієвою допомогою у відновленні здатності наших пацієнтів до самообслуговування.
Відновлення мовної та мовленнєвої функцій.
Систематичні заняття зі спеціалістами та збільшення мовленнєвої активності повертають пацієнтам правильну вимову всіх звуків та їхніх комбінацій, здатність до читання та письма. В кінцевому результаті людина максимально соціалізується, налагоджуючи комунікаційний контакт з навколишнім середовищем.
Відновлення інтелекту та пам’яті.
Відновлення когнітивних процесів є складним довготривалим процесом. Фахівці центру крок за кроком нормалізують увагу, розумову працездатність та стійкість вольових функцій людини. Пацієнти повертають собі здатність адекватно сприймати та обробляти нову інформацію, правильно її відтворювати.
професійний інвентар у центрі реабілітації після інсульту life-house
Корекція постінсультних емоційних розладів.
До 40% людей після інсульту відчувають депресію, тривогу, порушення сну, стомлюваність та інші розлади. Психоневрологічна підтримка на рівні партнерства з пацієнтом включає якісний скринінг, точну діагностику, оцінювання факторів ризику, правильне тренування психоемоційних функцій для їхнього повного відновлення.
Повна соціальна адаптація.
Втрата звичного місця у суспільстві може стати на заваді відновлення після інсульту. Командна робота фізіотерапевтів, нейрофізіологів та психологів забезпечує пацієнтам комплексне одужання та налагодження здорових контактів з оточуючими.
Індивідуальні програми реабілітації.
Індивідуальний план складається на основі поточного стану людини. Він переглядається та корегується фахівцями в залежності від динаміки процесів. Розробка реабілітації інсульту передбачає застосування європейських протоколів та роботу спеціалістів з різних дисциплін.

Поширені запитання:

 • Де краще проходити реабілітацію після інсульту: в домашніх умовах чи в стаціонарі?

  Реабілітація — це нелегкий процес з відновлення фізичних функцій організму після інсульту. Реабілітація в домашніх умовах зазвичай менш ефективна через низку факторів. Серед них: непрофесійність найближчих родичів, їх поступове емоційне вигорання і, як наслідок, нерегулярне проведення вправ і процедур. Якщо ви прагнете досягти максимально позитивного результату, до організації реабілітаційного процесу слід залучати фахівців. Запрошуйте кваліфікованого спеціаліста додому. Або скористайтесь послугами центра реабілітації після інсульту.

 • Коли слід починати реабілітацію?

  Краще починати реабілітацію після інсульту якомога раніше. Зазвичай, якщо дозволяє лікар, реабілітацію починають ще в лікарні, коли хворий ще прикутий до ліжка. У цей період впроваджують масажі, пасивні вправи та дихальну гімнастику. Як правило, початок реабілітаційного процесу в гострий період позитивно позначається на подальшій динаміці відновлення після інсульту.

 • Яка тривалість курсу реабілітації після інсульту?

  Тривалість процесу реабілітації є дуже індивідуальною. Вона залежить від багатьох чинників: віку, обсягу інсульту, фізичного стану до інсульту, а також емоційного і душевного стану пацієнта. Таким чином, курс реабілітації після інсульту може тривати від 4 місяців до 2-х років.

 • Чи зможе рідна людина повністю повернутися до колишнього способу життя?

  На жаль, ніхто не може дати гарантію повного відновлення після інсульту. Як і з термінами реабілітації, повне або часткове відновлення після інсульту залежить від особливостей фізичного та емоційного стану хворого. А також від того, наскільки оперативно було надано першу допомогу при інсульті і наскільки інтенсивним був процес реабілітації.

 • У чому особливість реабілітації після інсульту лежачих хворих?

  Реабілітація після інсульту лежачих хворих має бути доповнена профілактикою проти пролежнів і пневмонії. Хворого потрібно регулярно перевертати, протирати, масажувати зони з найбільшим ризиком виникнення пролежнів, регулярно міняти памперси та мити. Рекомендується придбати для лежачого хворого протипролежневий матрац. У випадку, коли після отриманого курсу лікування Ваша рідна людина похилого віку потребує довгострокового догляду, Ви можете звернутися до нашого окремого закладу — сучасного пансіонату для людей похилого віку в Києві.

Чому обирають Life-House
Команда Life-House переконана, що професійне, гнучке та соціально направлене кураторство забезпечує пацієнтам високі шанси стати незалежними від близьких та медичного персоналу, максимально поліпшити якість свого життя!
СИСТЕМАТИЧНА ТЕРАПІЯ ТА ТРЕНУВАННЯ
Фізична терапія, виявлення проблем функціонування організму та його відновлення, масаж та інші відновлюючи процедури займають від 3 до 6 годин ефективної роботи на день.
ПІКЛУВАННЯ І ДОГЛЯД 24/7
Всі хто пережив інсульт, отримують зручні та безпечні умови проживання (в кімнатах є кнопки виклику), а також збалансоване харчування згідно з їхніми потребами та смаками.
ЕФЕКТИВНА ПРОГРАМА ВІДНОВЛЕННЯ
Індивідуально розроблений план відновлення гарантує швидкий прогрес та досягнення поставленої мети.
Шукаєте найкращий варіант?

У Центрi реабілітації після інсульту Life-House з вами працюють спеціалісти з великим досвідом роботи з класичними та інноваційними методиками. Повноцінне життя після інсульту існує, і наша робота це щоденно доводить.
Отримати консультацію

Нашi спеціалісти
Бомко Віталій Анатолійович
Лікар - ФРМ
Великий практичний досвід фахівця та вагома освітня база – необхідні передумова для грамотного підходу при складанні програми реабілітації. Дуже важливо, щоб лікар мав кваліфікаційну категорію...
Детальніше "Бомко Віталій Анатолійович"
Ткачова Єлизавета Олексіївна
Лікар - Невролог
Неврологічні захворювання найчастіше пов’язані з генетичною спадковістю, вродженими патологіями та хронічними захворюваннями. Моє завдання, як лікаря виявити проблеми, які виникли у клієнта й допомогти відновитися...
Детальніше "Ткачова Єлизавета Олексіївна"
Денисенко Сергій Вікторович
Фізичний терапевт
Для людей, які перенесли травми, дуже важлива підтримка та проведення правильної реабілітації, необхідна регулярна робота з фізичним терапевтом. Я, як фахівець фізичної терапії, націлений на...
Детальніше "Денисенко Сергій Вікторович"
Білоус Аліна Сергіївна
Фізичний терапевт
Допомагати людям — моє покликання, саме тому я обрала напрямок фізичної реабілітації. Будь-яке порушення та обмеження фізичних рухів знижують мобільність людини й викликають сильний дискомфорт,...
Детальніше "Білоус Аліна Сергіївна"
Скляренко Вікторія Сергіївна
Ерготерапевт
Ерготерапевт відносно нова професія для країн СНД, але на Заході вже давно користується популярністю. Моє завдання, як Ерготерапевта, допомогти пацієнтові відновити повсякденні навички, такі як...
Детальніше "Скляренко Вікторія Сергіївна"
Бліхар Катерина Миколаївна
Логопед
З людиною, що перенесла інсульт чи має порушення мовлення після інших перенесених травм, обов’язково потрібно розмовляти, стимулуювати її до мовлення, вимови звуків, слів і речень....
Детальніше "Бліхар Катерина Миколаївна"
Квятковська Мар’яна Богданівна
Психолог
"Апатія, відчуженість, самовідторгнення, роздратованість, підвищення або зниження чутливості, депресивні реакції на хворобу, втрата сенсу життя... І це ще далеко не весь перелік переживань, з якими...
Детальніше "Квятковська Мар’яна Богданівна"
Орчаков Володимир Валерійович
Асистент фіз. терапевта
Допомога — один з головних аспектів у процесі реабілітації людини. Напрямок фізичної терапії прямо пов’язаний з фізичною роботою з пацієнтом, наданням допомоги на шляху відновлення,...
Детальніше "Орчаков Володимир Валерійович"
Назаренко Марія Олександрівна
Асистент ерготерапевта
Адаптація до нового середовища та нових умов дуже важливі для людини, яка втратила ті чи інші функції свого організму й тепер потребує допомоги, а також...
Детальніше "Назаренко Марія Олександрівна"
Борщ Алла Миколаївна
Медична сестра
Турбота та допомога людям, які обмежені в своїх діях — для мене один з важливих складових у роботі. Я завжди готова прийти на допомогу, підтримати...
Детальніше "Борщ Алла Миколаївна"
Відгуки про нас

Выбирая реабилитационный центр для мамы после инсульта, перебрали разные варианты, в итоге остановились на этом и нисколько не пожалели. Приехала мама на каталке полностью лежачей, ушла через 4 недели на палочке. Не уверенно пока шагает конечно, но тем не менее самостоятельно. Результат зависит от самого человека, но без правильно подобранной программы это сложно. В центре работает 5 реабилитологов, у каждого своя программа, направленна на восстановление определенных функций. Круглосуточное наблюдение и помощь. В целом твердая 5 из 5. Спасибо коллективу центра за их вклад в каждого пациента.

 by Оксана Косорукова on Реабілітаційний центр «Life-House»

Дорогие наши сотрудники центра)))) Выражаю глубокую благодарность... за ваши добрые сердца!!! За вашу позитивную обстановку и высокий профессионализм!!! В центре лежал мой муж с тяжёлым геморрагическим инсультом, и его подняли на ноги, насколько это было возможно!!! Т.е. по максимуму!!! Спасибоооо!!!!

5 августа исполнилось три месяца, когда случился инсульт. Самое страшное, что я не могла сидеть, просто падала на бок. В этом центре я провела 7 недель. Я случайно попала в этот центр.


Я – учитель, привыкла работать с молодёжью. А здесь коллектив молодой, современные методики, отличное отношение. Спасибо главному врачу Виталию Анатольевичу за этот коллектив. Огромное спасибо Сергею Денисенко реабилитологу! Теперь я могу пройти 1,5 км без палки и без отдыха.

Page 1 of 3:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
Ціни
Ціни Стаціонар (1 Категорія) Обмежена здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування. Потребує сторонньої допомоги та догляду.
За добу 3000 грн Забронювати
Ціни Стаціонар (2 Категорія) Здатність пацієнта до самообслуговування й самостійного пересування. Не потребує посиленого догляду персоналу.
За добу 2700 грн Забронювати
Фотогалерея
Наш блог
Статистика інсультів в Україні
Показники смертності в Україні неухильно зростають. Лише за період з 2020 по...
Детальніше "Статистика інсультів в Україні"
Логопедичний масаж після інсульту
Багато людей, які перенесли інсульт, стикаються з необхідністю відновлення мовних функцій. Окрім...
Детальніше "Логопедичний масаж після інсульту"
Лакунарний інсульт
Лакунарний інсульт – різновид ішемічного інсульту. Цей вид інсульту характеризується обмеженим ураженням...
Детальніше "Лакунарний інсульт"