Бомко Віталій Анатолійович
Бомко Віталій Анатолійович
Лікар - ФРМ

Великий практичний досвід фахівця та вагома освітня база – необхідні передумова для грамотного підходу при складанні програми реабілітації. Дуже важливо, щоб лікар мав кваліфікаційну категорію та постійно навчався — адже кожен новий досвід, як особистий, так й інших лікарів, допомагають максимально посилити процес одужання та відновлення пацієнта. За моїми плечима достатньо досвіду, щоб надавати допомогу клієнтам і отримувати високі результати. Являюсь повним членом ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини», членом «International Society of Physical and Rehabilitation Medicine» та ВГО «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини».

Освіта:

 • 2005 — 2011 — Вінницький Національний Медичний Університет ім. М.І. Пирогова. Факультет — «лікувальна справа», спеціальність — «лікар загальної практики та сімейної медицини».
 • 2011 — 2013 — Проходження інтернатури при ВНМУ ім. М.І. Пирогова. спеціальність — «загальна практика та сімейна медицина».
 • У 2013, 2014, 2016 роках — Курси інформації та стажування на базі КНП «Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів ЧОР».
 • У 2017 році  — На базі КНП «Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів ЧОР» ПАЦ з приводу загальної практики сімейної медицини.
 • З 2017 року — Маю ІІ кваліфікаційну категорію по загальній практиці сімейної медицини.
 • 28.08.2019 — 28.12.2019 — Спеціалізація з фізичної та реабілітаційної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Досвід роботи:

 • 01.08.2013 — 01.05.2018 — Лікар загальної практики у поліклінічному відділенні Лисянської ЦРЛ.
 • 22.10.2013 — 30.04.2018 — Завідувач поліклінічним відділенням Лисянської ЦРЛ, голова комісії по профілактичним оглядам, голова ЛКК.
 • 01.05.2018 — 07.10.2019 — Лікар загальної практики в КНП «Лисянський РЦПМСД», завідувач Лисянською амбулаторією ЗПСМ.
 • 08.01.2020 — 23.03.2020 — Лікар ФРМ в КНП «КМКШВЛ».
 • 01.07.2020 — по даний час — Лікар ФРМ в центрі нейрореабілітації Life House, завідувач центру, керівник МДК.

Інтерв’ю на каналі ECO TV

Чому працюю у Life-House:

Наш центр являє собою модель доказової допомоги пацієнтам після перенесених хвороб неврологічного профілю. Команда однодумців працює над досягенням найвищих результатів для наших клієнтів. Ми переживаємо та піклуємося за кожного з них, вони стають частинами великої сім’ї. Саме людяність і доказовість є основними в нашій роботі. Оскільки це дві основні якості колективу Лайф Хаусу, іншої альтернативи й не потрібно. Пишаюся тим, що працюю пліч-о-пліч з такими професіоналами.

Поділитися
Потрібна допомога? Напишіть нам!
Статті співробітника
Види інсульту Види інсульту: як розпізнати і відрізнити

Розрізняють ішемічні, геморагічні інсульти і субарахноїдальний крововилив. Часто трапляється і транзиторна ішемічна атака (ТІА), яка вважається передвісником справжнього удару. Дуже важливо знати симптоми, причини і способи надання допомоги при кожному конкретному випадку. Всі види інсульту визначаються як гостре порушення мозкового кровообігу, яке призводить до загибелі тканин і нервових клітин на …

Детальніше
профилактика инсульта Профілактика інсульту

Профілактика інсульту в наш час стає все більш усвідомленою необхідністю. Ось що говорить статистика. Це захворювання стоїть на другому місці після ішемічної хвороби серця в ряду найбільш частих причин інвалідності і передчасної смертності в Україні. Наша країна як і раніше займає перше місце в регіоні за смертністю від цієї недуги. …

Детальніше
Реабілітація після інсульту в стаціонарі 1 Реабілітація після інсульту в стаціонарі

Інсульт – захворювання, яке призводить до порушення мозкового кровообігу. Наслідки інсульту залежать від його типу, обсягом і локалізації ділянки ураження, індивідуальних особливостей організму людини. Величезну роль також відіграє час, що минув після епізоду. Як відомо, даний діагноз часто тягне за собою порушення когнітивних, мовних, рухових функцій. Відновлення відбувається поступово і …

Детальніше