Багато людей, які перенесли інсульт, та їхні родичі цікавляться питанням медикаментозного лікування цього захворювання. Вони питають у фахівців: чи існують ефективні препарати після інсульту, які покращують стан здоров’я? Лікар-невролог Ткачова Єлизавета Олексіївна, яка працює в реабілітаційному центрі Life-House, дає чітку відповідь на це питання.

Які препарати призначають при інсульті?

Щоб уникнути його важких наслідків, застосовується невідкладна терапія – тромболізис або тромбекстракція. Це внутрішньовенна ін’єкція, властивості якої дають змогу швидко розчинити тромб. Цього достатньо для лікування хворого. Всі інші препарати після інсульту не допоможуть і не чинитимуть подальшої відновлювальної дії.

Не існує спеціальних лікарських препаратів після інсульту, уколів для відновлення та крапельниць, які б, наприклад, поліпшити функції паралізованої руки чи ноги. Також нічого з перерахованого вище не здатне покращити когнітивні функції. На жаль, таких препаратів немає. Вчені всього світу намагаються винайти їх, але поки що ці старання не мали успіху. Тому абсолютно недоцільно шукати ліки, які капають після інсульту, якщо не йдеться про гострий стан. При відновленні після хвороби вони не зможуть допомогти.

Щорічні реабілітаційні заходи та тренування — ось, що здатне справді покращити стан хворого після інсульту. Якщо один раз отримати якісний курс реабілітації після інсульту, можна значно поліпшити стан здоров’я і навіть забути про наслідки захворювання назавжди. Переконайтеся в цьому, звернувшись за допомогою до нашого центру реабілітації після інсульту Life-House.

Поділитися
Потрібна допомога? Напишіть нам!
Автор Ткачова Єлизавета Олексіївна
Автор: Ткачова Єлизавета Олексіївна

Лікар невролог реабілітаційного центру Life-House.
 
Всі записи автора