фахівець нейропсихологічної реабілітації після інсульту

Порушення кровообігу в області головного мозку супроводжуються ураженнями структур центральної нервової системи, через що пацієнт стикається з низкою серйозних ускладнень. Нейропсихологическая реабілітація після інсульту – складний і тривалий процес, але саме він дозволяє відновлювати втрачені функції (когнітивні, функціональні, психологічні порушення). Ефективна робота завжди залежить від мотивації пацієнта, бажання працювати над собою.

У реабілітаційному центрі Life-House працюють кваліфіковані фахівці, здатні допомогти пацієнтам навіть з важкими порушеннями.

Методики психологічної реабілітації після інсульту в центрі відновлення Life-House

гарна атмосфера в реабілітаційному центрі, яка сприяє відновленню пацієнтів
Нейропсихологічна реабілітація – обширний напрямок, що дозволяє комплексно підходити до вирішення питання про відновлення втрачених функцій. Гнучкий вибір методик дає можливість боротися з нервовими хворобами, руховими розладами, згасанням інтелектуального потенціалу, когнітивних функцій.

У нашому центрі реабілітаційні програми включають такі практики:

  • Психологічна реабілітація після інсульту, покликана допомогти пацієнтові впоратися зі ситуацією, що склалася, прийняти її, відгородивши від розвитку депресивних станів, а також знайти сили і мотивацію рухатися далі.
  • Відновлення рухових порушень шляхом роботи фізичного терапевта, ерготерапевтами з індивідуальним підходом до кожного. Цей напрямок дозволяє розвивати дрібну моторику, координацію рухів, боротися з парезами, паралічами.
  • Відновлення когнітивних функцій і інтелектуальних здібностей за допомогою спеціально розроблених методик, індивідуальних і групових вправ.

Залежно від клінічного випадку застосовуються і інші методики, що дозволяють здійснювати комплексне відновлення після інсульту (боротися з мовними порушеннями, відновлювати чутливість шкіри, усувати проблеми, пов’язані з ковтанням їжі, самообслуговуванням і т.д.).

літня людина, яка перенесла інсульт, отримує необхідну увагу та психологічну підтримку

 

Ціни на послуги з нейропсихологической реабілітації після інсульту

Вартість послуг по нейропсихологічної реабілітації після інсульту та інших аспектів реабілітаційних програм, що забезпечують відновлення чутливості після інсульту, підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Саме завдяки цьому вдається максимізувати ефективність і варіативність реабілітаційного процесу. Відповідно, питання про те, скільки буде коштувати реабілітація в центрі Life-House залежить від кількості і типу послуг, які входять в програму конкретного пацієнта. Уточнити це питання ви можете після консультації з фахівцем нашого центру.