Бліхар Катерина Миколаївна
Бліхар Катерина Миколаївна
Логопед

З людиною, що перенесла інсульт чи має порушення мовлення після інших перенесених травм, обов’язково потрібно розмовляти, стимулуювати її до мовлення, вимови звуків, слів і речень. Обов’язково потрібно виконувати вправи спрямовані на тренування апарату мовлення та стимулювання нервових закінчень до відновлення втрачених функцій. Саме це є моїм основним завданням в нейрореабілітаційному центрі «Life-House».

Освіта:

  • 2012 — 2016 — Гайсинський медичний коледж, спеціальність «медична сестра», диплом про здобуття середньої спеціальної освіти (денна форма навчання).
  • 2016 — 2020 — Львівський національний університет ім. Івана Франка, факультет «Педагогічний», спеціальність «Спеціальна освіта», диплом про здобуття професійної кваліфікації «Дефектолог, логопед» (бакалавр, денна форма навчання).
  • Лютий 2020 — участь у семінарах «Афазія від діагностики до відновлення функцій», «Дизартрія після інсульту», викладач Лабкова Юлія Андріївна.

Чому працюю у Life-House:

Піклуватися про людей, бачити їх досягнення в результаті відновлення, працюваті пліч о пліч з кваліфікаційними спеціалістами — для мене є дуже важливим в роботі, тому я тут.

Дипломи і сертифікати

Поділитися
Потрібна допомога? Напишіть нам!
Статті співробітника
Порушення мовлення після інсульту — що варто знати GettyImages 15249854 Порушення мовлення після інсульту — що варто знати

У людей, які пережили інсульт, часто спостерігається розвиток різних ускладнень, серед яких виділяють рухові, інтелектуальні дисфункції, порушення відчуттів. При цьому до найпоширеніших наслідків даного захворювання також відносяться порушення мовлення, які, згідно зі статистикою, зустрічаються в середньому у 20-30% пацієнтів. Патології мовної функції мають різний характер та ступені тяжкості, що залежить …

Детальніше