Інсульт – захворювання, яке призводить до порушення мозкового кровообігу. Наслідки інсульту залежать від його типу, обсягом і локалізації ділянки ураження, індивідуальних особливостей організму людини. Величезну роль також відіграє час, що минув після епізоду.

Як відомо, даний діагноз часто тягне за собою порушення когнітивних, мовних, рухових функцій. Відновлення відбувається поступово і безпосередньо пов’язано з якістю проведеної реабілітації. Найбільш ефективною і раціональною на всехперіодах відновлення є реабілітація після інсульту в стаціонарі.

Це пояснюється наявністю необхідної матеріально-технічної бази, а також кваліфікованого медичного персоналу, мультидисциплінарної лікарської команди.

Стаціонарна реабілітація після інсульту в Києві проводиться в спеціалізованому центрі Life-House. Ми працюємо з пацієнтами на всіх стадіях відновлення: від ранньої до віддаленій, забезпечуючи при цьому якісний догляд за хворими і щоб виконувати всі інструкції щодо лікування і організації способу життя.

реабілітація в стаціонарі за допомогою спеціалізованого обладнання

Що включає в себе реабілітація після інсульту?

Комплекс заходів та лікувальних маніпуляцій розробляється індивідуально для кожного пацієнта після ретельного аналізу історії хвороби, проведення додаткового обстеження.

Нами використовуються наступні методи:

  • Фізичне відновлення. Спеціалізується на цьому фізичний терапевт. Виходячи зі стану пацієнта, можуть застосовуватися: профілактичні заходи для запобігання контрактур і пролежнів, позиціонування, виконання фізичних вправ різного ступеня складності, спрямовані на відновлення тих чи інших рухових функцій, навичок;
  • Мовленнєва терапія. Заняття з логопедом на регулярній основі допоможуть повернути можливість володіти мовою на рівні, достатньому для нормальної життєдіяльності, усунути дисфагію – проблему ковтання;
  • Ерготерапія. Полягає у відновленні навичок самообслуговування, виконання побутових, трудових маніпуляцій. Після інсульту ерготерапевт (профільний фахівець) працює з парезами і паралічами, допомагає наново навчитися користуватися предметами гігієни, тримати рівновагу, одягатися і т.д .;
  • Відновлення когнітивних функцій і усунення психологічних, психічних розладів, що виникли після інсульту. В даному напрямку з пацієнтом в нашому центрі працюють неврологи, психологи, психотерапевти. Відродження розумової діяльності, реадатаптація хворого до життя в діагнозі допомагає прискорити процес одужання і підвищити ефективність реабілітації в цілому;
  • Медикаментозна терапія – ключовий з методів лікування в постінсультному періоді. Ми обов’язково дотримуємося всіх призначень лікарів, допомагаючи нашим пацієнтам отримувати максимальну користь від процесу відновлення. Прийом препаратів необхідний для профілактики повторного інсульту, лікування супутніх захворювань і т.д.

Ціни на стаціонарну реабілітацію формуються, виходячи з потреб і можливостей пацієнта до самообслуговування.

У будь-якому випадку, центр реабілітації після інсульту Life House готовий допомогти Вам чи Вашим близьким подолати наслідки інсульту, використовуючи для цього передові методики, навички і обладнання.

Поділитися
Потрібна допомога? Напишіть нам!
Автор Бомко Віталій Анатолійович
Автор: Бомко Віталій Анатолійович

Лікар ФРМ реабілітаційного центру Life-House.
 
Всі записи автора