чоловік, якій переніс інсульт, отримує допомогу кваліфікованого спеціаліста

До найпоширеніших наслідків ішемічного чи геморагічного інсультів ставляться порушення мовної функції. Серед таких порушень виділяють сенсорну та моторну афазії, а також дизартрію. Подібні патологічні зміни значно ускладнюють та погіршують якість життя людини. З цієї причини відновлення мови після інсульту – один із основних напрямків у процесі реабілітації.

Центр реабілітації та лікування Life-House – профільний медичний заклад, де відновлення мови після інсульту здійснюється висококваліфікованими фахівцями, завдяки чому вдається позбавлятися навіть важких форм дизартрії та афазії.

Методики відновлення мови після інсульту у центрі реабілітації Life-House

Реабілітація мови після інсульту – багатогранний та тривалий процес, прогрес якого залежить не тільки від вкладу фахівців, а й від прагнення самого пацієнта.

З нашого боку, у процесі мовної реабілітації задіяні не лише кваліфіковані лікарі, а й сучасні методики різних спрямованостей, серед яких можна виділити такі:

  • Попередня діагностика – здійснюється логопедом-афазіологом, який виявляє проблеми, що стосуються вимови, письма, читання, сприйняття мови, оцінює стан м’язових структур мови, піднебіння тощо. За результатами такої перевірки вдається визначити, яка методика відновлення мови після інсульту буде найбільш актуальною та результативною.
  • Заняття з логопедом-дефектологом – логопед даної спеціалізації індивідуально для пацієнта розробляє спеціалізовані уроки та вправи, створені задля корекцію конкретних порушень. Завдяки цьому вдається сконцентруватися на певних проблемах та вирішувати їх послідовно. У межах таких занять стимулюється і коригується мовна функція, виконується профілактика мовних стереотипів, проводиться зміцнення м’язів, що у процесі освіти промови тощо.

Також наші співробітники проводять консультації для родичів хворого, адже для повноцінного та якнайшвидшого повернення мовних функцій з пацієнтом необхідно спілкуватися якнайбільше, роблячи це правильно.

логопед-дефектолог допомагає відновити після інсульту мовні здібності

Ціна послуг з реабілітації мови після інсульту

Відновлення мови після ішемічного інсульту (як і після геморагічного) – тривалий процес, який варіюється в межах від кількох місяців до кількох років. Вартість реабілітаційної програми безпосередньо залежить від її тривалості, а також специфіки, тобто методик і ступеня вираженості мовних дисфункцій, що застосовуються. Для отримання детальної інформації щодо цін на окремі послуги або за повне відновлення після інсульту звертайтесь до менеджерів нашого центру.

Також рекомендуємо ознайомитись зі статтею Порушення мовлення після інсульту – що варто знати