Пансіонати

пансіонат для літніх осіб на крутогірній у києві
будівлі пансіонату для людей похилого віку на постовій у києві
заміський будинок пристарілих в селі дмитрівка

Комфорт за доступною ціною!

Приватний будинок для літніх людей Life-House — це цілковито новий рівень надання послуг з догляду за людьми похилого віку.
Ми часто запитуємо себе, якою може бути наша власна старість, і ставимо себе на місце наших постояльців. Саме тому ми обираємо тільки найкраще, адже віримо, що добре чи погане повертається до людини у свій час.

Відмінні особливості нашого пансіонату

Догляд за літніми людьми у Київському пансіонаті Life-House здійснюють лише професійні медсестри та доглядальниці. При прийнятті на роботу враховується наявність багаторічного досвіду праці у відділеннях реанімації, реабілітації та геронтології, навички роботи з хворими різної ступені важкості.

Збалансоване харчування є запорукою міцного здоров’я. Пансіонат закуповує лише якісні та свіжі продукти. Дієтичне меню для людей похилого віку складає та готує повар з найвищим ступенем професійності.

Літня спека погано впливає на здоров’я людей, особливо стареньких. Вона підвищує ризик серцево-судинних захворювань. Тому у кожному номері встановлено кондиціонер.

Малорухомі та лежачі мають можливість переглядати улюблені телепередачі прямо у своїй кімнаті завдяки супутниковому телебаченню. У наявності більше ніж 300 каналів.

Для надання геріатричної допомоги у нашому київському домі для людей похилого віку відкрито медичний кабінет. Регулярно, у рамках догляду за літніми, проводяться огляди лікарем терапевтом.

Спеціальні засоби та адаптовані меблі полегшують повсякденне життя літніх людей. Наприклад, в будинку відсутні пороги, усі ліжка мають бортики, а санвузли оздобленні поручнями, низькими піддонами та стільчиками для купання.

У всіх кімнатах пансіонату щоденно проводиться вологе прибирання та провітрювання. Також регулярно виконується зміна постільної білизни та кварцування приміщень.

Мешканці нашого пансіонату завжди залучені до цікавого дозвілля. Досвідчені сестри та доглядальниці знайдуть для кожного цікаву справу: рукоділля, живопис, пазли, настільні та інші ігри. А для лежачих постояльців вони читають книжки та журнали або просто ведуть розмови про життя.

Шукаєте хороший пансіонат для літніх?
Ось що про нас кажуть:

Оксана

(27.02.2019)

Спасибо!!! Как в хорошем санатории, персонал молодцы, низкий поклон. Семь лет ухаживала за мамой, но поняла, что одна не справлюсь, очень тяжело… Пробывали до вас другой пансионат, но там ей не понравилось, а сейчас все хорошо, тихо, спокойно, уютно. Спасибо.

Марина Зелинская

(19.02.2019)

Хочется выразить слова благодарности руководству и персоналу life-house за их нелегкий труд. Мы объездили много пансионатов такого типа пока остановили свой выбор на Постовой 56. Мой дядя, ему 87 лет, с переломом шейки бедра находится здесь уже 6 месяцев. Очень довольны всем, можем спокойно спать, зная, что он в надежных руках, под постоянным наблюдением профессионалов. Отдельное огромное спасибо реабилитологу Виктору, очень доброму и чуткому человеку, благодаря ему дядя ходит на ходунках, а думали, что он уже на ноги не встанет ( когда он попал в пансионат ноги были как колоды, такие отекшие, что он их вообще не чувствовал.) Можно написать еще очень много хороших слов… Спасибо большое, что взяли на себя такую ответственную миссию.

Максим Куленков

(01.02.2019)

Живу в Германии. Отец в Киеве. Постарел и сам без помощи конечно уже не может обойтись. Нанял сиделку. Через месяц пришлось приехать, так как по непонятным причинам она просто не приехала в очередной раз на работу. Искал очередную сиделку, попал на пансионат. Приехал посмотреть несколько по Киеву. Мне очень понравилась обстановка здесь. Поселил Отца, бываю раз в два месяца у него, забераю на выходные. Спокоен за него!

Кого ми приймаємо

Всіх людей, що потребують догляду (окрім виключень).

Лежачих літніх людей.

Літніх людей після травм (у тому числі після перелому шийки стегна).

Людей, які перенесли інсульт або інфаркт і потребують допомоги у догляді.

Літніх людей, які перенесли операцію.

Яку допомогу ми надаємо

Повністю підтримку всієї життєдіяльності людини , що потребує догляду.

Видача ліків, які прописав лікар, або препаратів першої необхідності.

Надання першої необхідної медичної допомоги.

Вимір тиску, температури, рівня цукру у крові.

Проведення гігієнічних процедур згідно графіка або частіше, якщо необхідно.

Проведення легкої оздоровчої гімнастики.

Догляд за лежачими хворими.

Щоденна профілактика пролежнів у лежачих людей похилого віку.

Годування лежачих хворих.

Кого ми не приймаємо

На жаль, ми не в стані надати спеціалізовану допомогу людям, у котрих:

4-та стадія раку.

Гепатит B або C.

Інфекційне захворювання.

Виражена агресія.

Для оформлення Вам потрібні документи та довідки

  • Ксерокопії паспортів (родича, який укладає договір, і самого постояльця)
  • Медична картка літньої людини з довідками
  • Довідка від психіатра
  • Загальний аналіз крові
  • Флюорографія

Для оформлення Вам потрібні документи та довідки

Запрошуємо Вас відвідати наші пансіонати для людей похилого віку!