Догляд за літніми з хворобою Альцгеймера

пацієнт з хворобою альцгеймера

Хвороба Альцгеймера — дисфункція центральної нервової системи, яку супроводжує нейродегенерація. Один з найпоширеніших різновидів деменції літніх людей — сенільна деменція Альцгеймерівського типу. Зазвичай хвороба проявляється після 65 років. Люди похилого віку з подібною патологією потребують більше регулярного догляду, ніж будь-який інший пенсіонер через особливості патологічного процесу.

Прогресування хвороби призводить до наступних змін: розлад рухової координації, зниження рівня запам’ятовування, втрата здатності адекватно орієнтуватися в навколишньому просторі, відбуваються незворотні процеси в психіці. Такі хворі потребують опіки та допомоги, таким людям потрібно проводити спеціалізовану терапію в пансіонаті для літніх з хворобою Альцгеймера для того, щоб захворювання не прогресувало.
Небезпечними проявами патологічного процесу є:

  1. неадекватна поведінка;
  2. депресія;
  3. нетримання фізіологічних виділень (сечі і калу);
  4. неможливість ходьби.

На тлі таких проявів можуть виникнути: цукровий діабет, функціональні розлади серцево-судинної системи. Якщо не забезпечувати потрібний догляд і не лікувати патологію, можливе скорочення тривалості життя.

Особливості пансіонату для хворих на Альцгеймера

Перевага перебування в спеціалізованому пансіонаті — це не тільки стандартний звичайний догляд за постояльцем, а і використання певних терапевтичних програм, мета яких відновити нормальний стан пацієнта та зупинити розвиток патології. Під час використання таких програм враховують індивідуальні особливості пацієнтів — у цьому секрет ефективності проведеної терапії.

Пансіонат для літніх людей з хворобою Альцгеймера забезпечує цілодобовий догляд за пацієнтами. Для родичів, які не можуть приділити достатньо часу хворому або не мають необхідних навичок — це ідеальний варіант. Наш пансіонат для хворих на Альцгеймера надає повний комплекс необхідних заходів, до складу якого входять:

В домашніх умовах організувати такий комплексний догляд практично неможливо, для цього потрібні кваліфіковані фахівці, які мають досвід догляду за пацієнтами з подібною патологією. Пансіонати для літніх з хворобою Альцгеймера дозволяють людям, незважаючи на їх захворювання, перебувати в колективі, брати участь в різних заходах, займатися з психологами, здійснювати розвиток дрібної моторики, слухати музику. Розваги підібрані не тільки для того, щоб прикрашати дозвілля, а й з метою підтримки нормального функціювання організму.

Спеціалізовані умови перебування

Пансіонат для літніх осіб з хворобою Альцгеймера розташовано в екологічно чистій зоні, тут є власна територія, де можна за допомогою наших працівників прогулюватись на свіжому повітрі. Кімнати нашого пансіонату обладнані з урахуванням особливостей хвороби. Підлога має нековзне покриття, дверні прорізи широкі, створені інші умови для безпечного пересування. У кожній кімнаті передбачена тривожна кнопка, яка викликає персонал у випадку екстреної ситуації.

Дотримання усіх необхідних умов, які вимагає хвороба Альцгеймера, забезпечує безпечне проживання пацієнтів. Пансіонат Life-House для людей з хворобою Альцгеймера, розташований у Києві на вулиці Постовій, пропонує весь спектр вищезазначених послуг для забезпечення максимального комфорту постояльців!