Догляд за літніми з деменцією в Києві

літній чоловік з деменцією і його турботливий син

Яким сумним це не було б, але життя деяких людей похилого віку пов’язане з деменцією або, як її ще називають, слабоумством. До того ж деменція впливає не тільки на саму хвору людину, але і на життя членів її родини. Деменція — це не просто забудькуватість. Вона істотно впливає на розумові та емоційні здібності людини і призводить до цілої низки наслідків.

Ось кілька симптомів даного захворювання:

  1. втрата знань і спогадів, які мала людина;
  2. обмежене сприйняття нової інформації;
  3. нездатність відчувати яскраві емоції;
  4. зниження сили волі та ініціативності у прийнятті рішень.

Як наслідок, літня хвора особа потребує особливого догляду. Окрім задоволення її фізичних потреб, хвора людина потребує допомоги профільного фахівця, який допоможе зупинити розвиток деменції.

Як проявляється стареча деменція

Стареча деменція це слабоумство придбаного характеру. Воно виникає через хвороби або пошкодження структури головного мозку. В результаті відбувається руйнування нейронів і подальші дегенеративні зміни. Фахівці відзначають, що 2/3 пацієнтів, які страждають від цієї недуги – жінки.
Причини виникнення захворювання:

Рідше стареча деменція виникає через тривалу гіпоксію мозку, дефіциту вітамінів, атеросклерозу. Факторами, що сприяють розвитку захворювання, виступають малорухливий спосіб життя, надлишкова маса тіла, цукровий діабет, спадкова схильність.
Спеціальний догляд за людьми похилого віку з деменцією потрібен з тієї причини, що вони поступово втрачають практичні навички, здатність самостійно себе обслуговувати, стають дезорієнтованими в часі і просторі. Найбільш яскраві прояви цього захворювання:

Це – основні симптоми, на які слід звернути увагу близьким пацієнта.

Які існують стадії розвитку деменції

Є три етапи розвитку захворювання:

Який догляд потрібен для хворих на деменцію

Домашній догляд, суворе виконання призначень лікаря, поїздки в санаторій, на жаль, ефективні тільки на ранніх етапах захворювання. У міру прогресування хвороби неодмінно виникає необхідність в постійній опіці. Деякі сім’ї наймають доглядальницю, яка стежить за безпекою хворого, дає йому ліки, виконує гігієнічні процедури. Однак професійний догляд за людьми похилого віку з деменцією в Києві можливий тільки в умовах спеціалізованого пансіонату. Тут пацієнти знаходяться під наглядом медсестер, а також досвідчених доглядальниць, виконують спеціально підібрані фізичні вправи, спілкуються з людьми свого віку.
Завдяки роботі команди професіоналів, комплексному підходу до відновлення пацієнта, сповільнюється прогресування хвороби, пом’якшуються наявні симптоми, а значить – підвищується якість життя. Можна відзначити такі переваги переведення хворого, який страждає старечим недоумством, в спеціалізований інтернат:

Кожному пацієнту, якого поміщено в пансіонат для хворих на деменцію в Києві, гарантована безпека, а також психологічний та фізичний комфорт.

Наш пансіонат готовий надати наступні послуги з догляду за хворим на деменцію: