Догляд за хворим після інсульту

медсестра допомогає чоловіку, який пережив інсульт

Відновлювальний період після інсульту може виявитися досить тривалим. Дуже важливо, щоб догляд за престарілим пацієнтом в цей час був організований правильно, з урахуванням усіх особливостей його організму. Професійний сестринський догляд за людьми похилого після інсульту здійснюється в приватному пансіонаті Life-House в Києві. Тут кожен постоялець знаходиться в обстановці спокою, турботи, що сприятливо позначається на емоційному стані, сприяє швидкому відновленню.

Особливості догляду за хворими після інсульту в пансіонаті

Догляд за лежачим після інсульту в будинку для літніх людей має на увазі не лише проведення заходів по відновленню рухових і мовних функцій. Велика увага приділяється також підтримці гігієни тіла, регулярній зміні постільної і натільної білизни у паралізованого. Це допомагає уникнути такого поширеного ускладнення після геморагічного інсульту, як пролежні. Краще, якщо доглядає за хворим людина має спеціальні навички.

Головне, на що варто звертати увагу:

Догляд за хворим після інсульту має на увазі виконання лікувально-профілактичного масажу. Він допомагає нормалізувати кровообіг, служить профілактикою тромбозу вен нижніх кінцівок.
Якщо хворий знаходиться в свідомості, вже в перші дні після інсульту йому важливо робити дихальну гімнастику – надувати повітряні кульки або гумові іграшки. Також необхідно виконувати вправи для кінцівок – піднімати, згинати й розгинати. Якщо рухові функції пацієнта серйозно порушені, гімнастика може бути пасивною (її робить той, хто за ним доглядає).
Необхідно окремо зупинитися на особливостях залицяння за лежачими пацієнтами, які не контролюють справляння природних потреб. В цьому випадку використовуються памперси, також можна покласти хворого на спеціальну промокне в непогоду пелюшку. Під простирадло кладеться клейонка для того, щоб уникнути можливих протікань. Таким пацієнтам двічі на добу обмивають статеві органи і область заднього проходу теплою водою з милом, а потім насухо витирають. Хворим також надається психологічна підтримка, яка допомагає їм заспокоїтися, не відчувати почуття сорому за свої статки.
У приватному пансіонаті для людей похилого віку Life-House здійснюється комплексний догляд за людьми після ішемічного інсульту. У нього входить цілодобовий нагляд, виконання заходів з фізичної та психологічної реабілітації, харчування відповідно до розробленого дієтологом меню. Завдяки цьому стан здоров’я пацієнтів помітно поліпшується, вони швидко йдуть на поправку.

Вартість наших послуг

Догляд за людьми похилого віку після інсульту в пансіонаті Life-House виконується висококваліфікованими спеціалістами, які допомогли повернутися до повноцінного життя вже багатьом людям. Вартість проживання в будинку для літніх людей – від 9000 грн. на місяць. Це дозволяє кожній родині знайти відповідний для себе варіант.

Переваги догляду в будинку для літніх людей Life-House

Помістивши близької людини в приватний пансіонат для людей похилого віку, ви можете не сумніватися в тому, що після перенесеного інсульту або мікроінсульту він буде оточений увагою і турботою. Кожному гостю тут гарантовано:

Команда професіоналів будинку престарілих Life-House з радістю допомагає всім, хто цього потребує.

Також Ви можете пройти курс реабілітації після інсульту в нашому спеціалізованому центрі в Києві.