Догляд за людьми після переламу шийки стегна

пацієнт з перелом шийки стегна у пансіонаті

З віком кістки будь-якої людини стають менш міцними внаслідок втрати щільності кісткової тканини.

Крім того, у літніх людей порушується координація рухів, що призводить до періодичних падінь і травм. Особливо часто спостерігається перелом шийки стегна, після якого потрібно турбота і довга реабілітація. Якщо приділяти цьому недостатньо уваги, можливий розвиток серйозних ускладнень.

Щоб уникнути додаткових проблем зі здоров’ям, краще помістити літнього родича в приватний пансіонат Life-House. Догляд за хворими похилого віку з переломом шийки стегна тут здійснюється на найвищому рівні. Фахівці з великим практичним досвідом роблять все, щоб якомога швидше поставити на ноги кожного пацієнта. Всі постояльці будинку престарілих в Києві оточені увагою, комфортом, їм надається необхідна допомога та психологічна підтримка.

Особливості догляду за людьми похилого віку з переломом шийки стегна

Основна небезпека перелому шийки стегна в тому, що осколок кістки може з часом розсмоктатися. Після цього зрощення стегнової кістки стане неможливим і людина ніколи не зможе самостійно встати на ноги. Даний вид травми має характерну симптоматику і ніколи не залишається непоміченим. Людину турбує:

У більшості випадків при таких переломах не обійтися без операції (консервативне лікування проводиться тільки хворим з важкими супутніми патологіями). Завдяки своєчасному оперативному втручанню у пацієнта з’являється шанс на повне одужання.
Благополучний результат операції – це тільки початок шляху. Не менш важливим є правильно організований догляд за лежачим хворим з переломом шийки стегна. Забезпечити його в домашніх умовах досить складно, тому правильним рішенням стане звернення до послуг професіоналів. У спеціалізованому пансіонаті до кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід. Завдяки цьому відновлення після операції проходить швидше, здоров’я літніх постояльців помітно поліпшується.
Для того щоб стегнова кістка у людини похилого віку повністю зрослася, йому потрібно обмежувати фізичну активність. Дуже важливо, щоб догляд за хворим з переломом шийки стегна здійснював людина зі спеціальною підготовкою. Це дозволить уникнути розвитку ряду серйозних ускладнень:

Появі цих ускладнень може сприяти не тільки постільний режим, а й посттравматичний стрес. Пацієнт може стати апатичним, замкнутися в собі, перестати приймати їжу. Подолати такий стан можна при комплексному підході, коли догляд за людьми похилого з переломом шийки стегна здійснюється в умовах спеціалізованого пансіонату. Важливо як медикаментозне лікування, дотримання режиму і особистої гігієни, так і заняття з реабілітологом, якого можна запросити до пацієнта за окрему плату.

Переваги догляду в пансіонаті Life-House

При відновленні після перелому шийки стегна в приватному будинку для літніх людей Life-House кожному гостю надаються такі послуги:

У всіх приміщеннях своєчасно проводиться вологе прибирання, провітрювання, кварцування.
Тільки комплексний підхід і спільна робота фахівців, які знають, як доглядати за хворим з переломом шийки стегна, допоможуть пацієнту впоратися з депресією, страхом повторного падіння, знову відчути в собі сили самостійно встати на ноги.

Ціни на послуги

Ціни в пансіонаті для літніх людей Life-House починаються від 9000 грн. на місяць (вартість проживання). Одне заняття з реабілітологом коштує 500 грн. Вибирайте відповідний номер і будьте впевнені – ваш близька людина знаходиться під надійною опікою.

Також Ви можете пройти курс реабілітації після переламу шийки стегна в нашому спеціалізованому центрі в Києві.