Харчування

доглядальниця годує літню жінку у пансіонаті

Меню нашого пансіонату для осіб похилого віку складено з урахуванням потреб організму літньої людини

Відомо, що в похилому віці організму доводиться витрачати більше зусиль для перетравлення їжі. Тому в домашньому середовищі не є прийнятним готувати однакову їжу для всіх членів родини. Наприклад, якщо організм молодої людини, яка росте, або організм людини, яка важко фізично працює, потребує у великому об’ємі тваринний білок, то для літньої особи він необхідний у меншій кількості. До того ж м’ясо майже повністю замінюють рибою, а молоко — кисломолочними продуктами. Більша увага в раціоні приділяється овочам і фруктам.

Це стосуються також і способу приготування їжі. Смажена їжа, гриль і копчені продукти є важкими для старіючого організму. Найкращий варіант — їжа на пару. Такі страви не є жирними і зберігають більшу кількість корисних речовин, насичуючи організм усім необхідним без переїдання, тобто не навантажуючи його.

У наших будинках для престарілих передбачені всі необхідні умови для повноцінного і здорового харчування людей похилого віку. Ми пропонуємо чотириразове харчування. Спеціальне меню для літніх людей, приклад якого можна побачити нижче, складено з урахуванням потреб старіючого організму. Їжа виключно здорова та приготовлена методом, який зберігає максимальну кількість корисних речовин. Усе це входить до складу ціни проживання в пансіонаті для людей похилого віку.


Приклад меню на один день:

Вищевказане тижневе меню викладено на сайті як приклад для ознайомлення. Актуальне меню для літніх людей складається щотижня з урахуванням побажань постояльців.

Ціни на послуги