Хоспіс

медсестра виявляє турботу до постояльця у недорогому хоспісі києва

Надання паліативної допомоги в нашій країні є одним з важливіших медико-соціальних напрямків. Основне завдання хоспісу — організувати догляд за тяжкохворою людиною, що значно полегшує її життя та життя її близьких. Люди похилого віку в приватному хоспісі перебувають під контролем медичного персоналу та цілодобовою опікою доглядальниць. До кожного хворого застосовуємо індивідуальний підхід: забезпечуємо належну допомогу в побуті і гігієні, полегшуємо хворобливий стан.

Хоспіс у Києві – будинок для людей похилого віку Life-House

Наші приватні будинки для літніх людей – це не класичні хоспіси у звичному розумінні. Це пансіонати з догляду за важкохворими людьми похилого віку. Діяльність наших пансіонатів орієнтована на створення комфорту в часи старості і хвороби, тому умови в хоспісі домашні та затишні.

Наш багаторічний досвід надання послуг з догляду за людьми похилого віку дає нам можливість організувати максимально сприятливі умови та якісний сервіс для тяжкохворих. Ми знаємо, наскільки важливо мати у своїй команді кваліфікований персонал: досвідчених доглядальниць і професійних медичних сестер, які будуть цілодобово перебувати поруч із Вашою рідною людиною.

Ціни на послуги

Перебування в хоспісі покликане бути комфортним:

Ми маємо добре оздобленні номери: 2-х, 3-х, 4-х і одномісні; з санвузлом і телебаченням (супутникове або цифрове).

Цілодобове чергування доглядальниць для надання необхідної побутової допомоги: годування, переодягання, гігієна і подібне.

Дієтичне, збалансоване харчування, приготовлене з урахуванням потреб літнього організму. Тільки якісні продукти та здорова їжа.

Медсестра в хоспісі контролює прийом ліків і стан основних показників здоров'я (температура, тиск, цукор), робить перев'язки, виконує протипролежневі заходи, ін'єкції та інші приписи лікаря.

Кому будуть корисні наші послуги?

  • людям похилого віку;
  • лежачим хворим особам;
  • інвалідам;
  • людям, які перенесли інсульт;
  • літнім людям з хворобою Альцгеймера;
  • людям похилого віку з деменцією;
  • онкохворим.

Вартість перебування в платному хоспісі залежить від кількості місць у номері, при цьому всім без винятку надається базовий комплекс послуг з догляду за хворою людиною. Розміщення в пансіонаті може бути як на короткий період (хоспіс готель – від 2-х тижнів), так і на тривалій основі.

Якщо Ви шукаєте дешевий хоспіс, хочемо зазначити, що ціни на проживання у нашому хоспісі досить низькі, не зрівняються навіть з готельними. Тим більше що в готелі, крім проживання, не надається стільки додаткових послуг: харчування, догляд, медицина та інші.

Самий бюджетний варіант проживання в нашому хоспісі — це 4-місний номер, ціна за який 8000 грн / міс.