Обладнання та інвентар

людина на інвалідному візку

У нашому пансіонаті люди з обмеженими можливостями відчувають себе необмежено!

Передаючи рідну людину з обмеженими можливостями під опіку третіх осіб, Ви розраховуєте, що в пансіонаті буде комфортніше ніж удома. Зверніть увагу на доброустрій закладу і кваліфікацію персоналу.

Доглядальниці повинні мати достатній досвід роботи з інвалідами. Для кожного має бути складений індивідуальний розпорядок дня з огляду на “важкість” постояльця: годування, проведення гігієнічних процедур, масаж, прогулянки, реабілітаційні заходи і подібне. Приміщення будинку оснащено необхідними зручностями для інвалідів, що дозволяє вільно переміщатися, харчуватися, митися і справляти нужду. Середовище даного типу в певному сенсі зніме обмеженість і тяжкість положення людини. Такі умови Ви можете знайти в будинку для літніх людей Life-House!

Ціни на послуги

Засоби для інвалідів

ПОРУЧНІ

Поручні необхідні в багатьох місцях. Є поручні приліжкові, туалетні, в душових та інші.

ПАНДУСИ

Встановлюються на сходах і сходинках для можливості проїзду інвалідними візками. Також є зручним пристосуванням для літніх людей з хворими ногами.

КНОПКИ ВИКЛИКУ МЕДПЕРСОНАЛУ

У великому будинку це необхідне рішення на той випадок, якщо людина з обмеженими можливостями потребуватиме невідкладної допомоги.

МИЛИЦІ, ХОДУНКИ

Засоби, які допомагають людям з обмеженими можливостями пересуватися власними ногами.

ІНВАЛІДНІ ВІЗКИ

Допоможуть людині з обмеженими можливостями переміщатися будинком і виходити на прогулянку сквером.

СТІЛЬЦІ ДЛЯ ДУША

Необхідний засіб для літньої людини в проведенні гігієнічних процедур.