Пансіон

літній чоловік у комфортному пансіоні в києві

Що таке пансіон?

Що таке пансіон? У готельній справі пансіон — це орендована кімната, вартість якої передбачає харчування, прибирання та прання, тобто всі послуги, які забезпечують комфортне проживання у найманому приміщенні.

Тоді що ж нового несе у собі термін “пансіон для літніх людей”? Ви не знайдете цього словосполучення у словнику, проте в пансіонаті Life-House вже склали формулу комфортного проживання для людей похилого віку.

Пансіон для людей похилого віку — це проживання в облаштованих кімнатах, з забезпеченим харчуванням, прибиранням, пранням, а також доглядом за літніми людьми та особами з обмеженими можливостями. Проживання також передбачає допомогу з прийманням ліків, контролем здоров’я, особистої гігієни та іншими побутовими питаннями.

У будинку для людей похилого віку Life-House кожному гостю забезпечується повний пансіон, незалежно від того на який період він приїхав і чи потребує реабілітаційної програми.

Проживання надається у комфортних кімнатах для двох, трьох і чотирьох осіб. Велика частина номерів має окремий санвузол. Кімнати оздоблено необхідними меблями та телевізором із дистанційним керуванням. Щодня проводиться вологе прибирання. Регулярно відбувається кварцування приміщень згідно графіка.

Кухар нашого пансіонату готує їжу спеціально під потреби людей похилого віку. Страви готують переважно на пару або відварюють до того стану, який буде легко піддаватися зубам літньої особи. При цьому меню досить різноманітне і смачне! Практично завжди, складаючи меню на наступні дні, кухар враховує побажання і прохання постояльців.

зручний номер пансіону для літніх

З турботою про ваших рідних людей

  • Завжди чисто, світло та затишно
  • Усі необхідні меблі
  • Довкола однолітки
  • Розваги для ваших літніх родичів
  • Смачна домашня їжа
  • Належний догляд за людьми похилого віку

Деяким людям поважного віку вже нелегко вставати та ходити. Також є ті, хто приїхав до нас оздоровитися — пройти курс реабілітації після травми або інсульту. Наші доглядальниці приділяють особливу увагу таким людям. Вони допоможуть поїсти, відвідати душ і туалет, змінять білизну. Якщо людина лежача, то виконають усі необхідні процедури в ліжку.

Також наш пансіон для літніх осіб містить у собі організоване дозвілля. Кожного дня ми запрошуємо постояльців зустрітися у великому холі на комфортних диванах і цікаво провести час. Зазвичай постояльці обирають усілякі настільні ігри, збирають пазли. Часом проводяться спеціальні творчі заняття. З людьми, які не можуть вийти з кімнат через стан здоров’я, персонал займається окремо. Найчастіше їм читають літературу або періодичні видання, а також просто забезпечують живе і тепле спілкування.