Про нас

Досвід, кваліфікація, чуйність, увага та доброта — це лише деякі з якостей, які ми використовуємо, піклуючись про людей похилого віку. Покоління, яке народилося перед нами, багато пережило і дуже багато зробило для нас. Тепер ми маємо забезпечити їм, нашим дорогим батькам, бабусям і дідусям, належні умови життя та догляд, яких вони варті! Формуючи і розвиваючи нашу мережу пансіонатів для літніх людей, ми вирішили стати не просто черговою послугою на ринку, а зробити все, що в наших силах, аби підхід до турботи про старших людей піднявся у нашій країні на новий рівень!

Ласкаво просимо в сучасні пансіонати для літніх людей Life-House!

 

візитна картка компанії Life-House

Формат наших закладів

Наші комплекси не схожі на старі будинки пристарілих радянського стилю. Прагнучи відійти від цього шаблону якомога далі, ми створили сучасні затишні будинки для комфортного життя людей похилого віку європейського зразка. По суті, це готель для проживання з повним комплексом послуг по догляду.

Компетентний персонал

Ми відповідально ставимося до вибору персоналу і хочемо, щоб про Вашу близьку людину дбали лише висококваліфіковані кадри, які розділяють цінності нашого колективу і наше ставлення до людей похилого віку. Крім стандартної профільної освіти наші співробітники пройшли навчання на курсі підготовки від Центра ДПО ГУ “Інститута геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України” та мають сертифікати “Основи догляду за громадянами похилого віку та особами з інвалідністю”. Отже наші медсестри, досвідчені доглядальниці, кухарі та інші працівники мають необхідну кваліфікацію для того, щоб забезпечити всебічну турботу про потреби наших постояльців.

частина персоналу компанії Life-House

Наші цінності та місія

Для нас турбота про літніх людей — не просто робота, а відображення наших принципів і ставлення до тих, хто потребує допомоги. Ми вважаємо, що піклування про близьких рідних людей є священним обов’язком кожної людини, і хочемо надавати активну допомогу у цій важливій справі. Підхід до людини має бути не шаблонним, а індивідуальним. Саме так ми поводимося з кожним із наших постояльців і хочемо, щоб він відчував себе у нас «як вдома».

Подивіться інтерв’ю з співзасновником Life-House Оленченко Андрієм

Інтерв’ю в студії телеканалу ECO TV

Запрошуємо Вас на екскурсію до наших пансіонатів! Завітавши до нас, Ви зможете побачити все на власні очі!

Мережа пансіонатів Life-House надає соціальні послуги у згоді з діючим законодавством України і внесена у відповідний реєстр Міністерства соціальної політики України.